Patrizia Pepe

Patrizia Pepe

W historii marki Patrizia Pepe niczym w nowoczesnej baśni łączy się miłość i artystyczna wizja. Dyrektor kreatywna marki, Patrizia Bambi, od 1993 roku tworzy brand ze swoim mężem, Claudio Orreą. Inspiracje współczesną kulturą łączą się z glamourem w rockowej wersji, dzięki czemu każdy produkt marki - od torebki Fly Bambi, do asymetrycznych sukienek czy oryginalnych płaszczy - jest kierowany prosto do nowoczesnych trendsetterek. Odwaga, dynamizm i nuta romantyzmu: to charakterystyka muz marki.

Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 91 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 91 wyników

Ustaw kierunek malejący

Ubrania i akcesoria Patrizii Pepe: miłość, metropolia, modernizm


Pomiędzy zawrotnym tempem modowych nowości, a subtelną elegancją europejskich stolic, produkty Patrizii Pepe wyróżniają się na tle innych marek unikatowym połączeniem glamouru i rockowego pazura. Muza marki doskonale wie, jak swoją charyzmę i oryginalność zakląć w przykuwające uwagę stylizacje. Niczym odrobina magii, włoska produkcja i doskonała jakość pozwalają na oryginalne metamorfozy wizerunku - a wszystko zaczyna się we Florencji.
Czytaj więcej..

Historia o miłości i modzie


Opowieść tkana przez markę Patrizia Pepe ma swój początek w 1993 roku w Toskanii, kiedy włoskie małżeństwo - Patrizia Bambi i Claudio Orrea - postanowiło stworzyć markę, która dostępność prêt-à-porter połączyłaby z odważnymi propozycjami i perfekcyjnym wykonaniem znanym z pokazów haute couture. Mariaż wizji artystycznej Bambi, która pozostaje dyrektorką kreatywną brandu, oraz talentu przedsiębiorczego Orrei spowodowały, że na przestrzeni lat marka stała się synonimem modowego dynamizmu i elegancji z odrobiną grunge’u.

Dynamiczny styl: odzież damska na codzień czy na wieczór?Cechą charakterystyczną wszystkich projektów Patrizii Pepe jest ich bezkompromisowość: nawet klasyczne kroje, takie jak koszule, garnitury czy damskie marynarki, poddane są modowej metamorfozie. Kluczowe produkty marki, kochane przez gwiazdy muzyki, filmu czy mody, to sukienki o nieoczywistych krojach, kurtki reinterpretowane zgodnie z estetyką glam rocka, czy bluzki i spódnice, w których włoski niepokorny duch łączy się z wielkomiejską elegancją.

Na wybiegach metawersum


Bambi inspiruje się duchem XXI wieku: poprzez chromatyczne barwy czy metalowe wykończenia bawi się nawiązaniami do metawersum, a w kolekcjach wieczorowych odwiedza modne kluby, w których królują wycięte topy, półprzezroczyste płaszcze czy sukienki z siatki. Produkty marki są proste w stylizacji - doskonale komponują się z basicowymi elementami, natomiast jeśli decydujemy się na full look brandu, możemy mieć pewność, że skupimy na sobie wszystkie spojrzenia. Muza marki jest pełna gracji, ale nigdy nie zapomina o swojej bardziej temperamentnej odsłonie - w końcu, po włosku pepe oznacza pieprz.