Biżuteria

Biżuteria

Kolczyki, bransoletki i naszyjniki pozostają blisko ciała, często są drogocennym prezentem od ukochanych osób, a przy tym nadają nawet najprostszym stylizacjom blasku. Dzieła włoskich marek premium dostępne w MADEING.pl to niecodzienna fuzja glamouru spod znaku Sophii Loren czy Moniki Bellucci oraz nowoczesnego podejścia i zrozumienia potrzeb współczesnych kobiet.

Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 32 wyników

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Wyświetlono 32 wyników

Ustaw kierunek malejący

Włoska biżuteria od marek premium: luksus każdej chwili


Od codziennych kolczyków, delikatnie podkreślających kształt twarzy, do zjawiskowych kolii, przywołujących wspomnienia eleganckich bali przy świecach: ze wszystkich niezbędnych elementów garderoby, biżuteria wyróżnia się nie tylko ogromem dostępnych rodzajów, materiałów czy kształtów, ale także intymną relacją, jaka buduje się między obiektem, a noszącą. Kolczyki, bransoletki i naszyjniki pozostają blisko ciała, często są drogocennym prezentem od ukochanych osób, a przy tym nadają nawet najprostszym stylizacjom blasku. Dzieła włoskich marek premium dostępne w MADEING.pl to niecodzienna fuzja glamouru spod znaku Sophii Loren czy Moniki Bellucci oraz nowoczesnego podejścia i zrozumienia potrzeb współczesnych kobiet.
Zapraszamy do świata, gdzie metale najwyższej próby i szlachetne kamienie łączą się z pragnieniem wyrażenia siebie oraz pełnymi miłości gestami najbliższych.
Czytaj więcej..

Kolia, opera czy lariat?


Niezależnie od tego, czy wolimy naszyjnik typu princess dobrany do luźnego T-shirta, czy skomplikowany łańcuszek negligee - biżuteria na szyję to niezbędny dodatek do każdej stylizacji. Oferowane w naszym outlecie naszyjniki to głównie kunsztowne kolie, chokery czy tzw. księżniczki - uniwersalne, a jednocześnie wyrafinowane. Te od Elisabetty Franchi - złożone zwykle z kilku warstw lub wisiorków - to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają wysublimowanego szyku.
Jeśli zależy nam na efekcie wieczorowego glamouru, ciekawym wyborem mogą się też okazać naszyjniki typu opera lub lariat. Wyjątkowo długie, przekraczają one metr długości, dzięki czemu można wiązać je nawet kilka razy wokół szyi, uzyskując wtedy długość chokera lub naszyjnika typu princess. Dzięki swojej uniwersalności, pasują zarówno do stylizacji w stylu boho, jak i do bardziej eleganckich looków.

Kunszt i bliskość - najpiękniejsze włoskie kolczyki


Kolczyki to jedna z najbardziej intymnych odmiana biżuterii: pozostając blisko twarzy, nadają jej blask i podkreślają jej rysy. W wydaniu włoskich projektantów, same w sobie stają się manifestacją stylu. Od motywów geometrycznych, do opływowej sensualności: w naszej ofercie znajdują się zarówno krótkie sztyfty, jak i wiszące, długie modele.
Kreatorzy wiedzą, jak wykorzystać potencjał kolczyków - Elisabetta Franchi, na przykład, gra swoim charakterystycznym logiem: litery E i F nadają kształt modelom i lśnią jako wizytówka włoskiej kreatorki. Dodajcie do tego motywy etno czy wiązania - niebanalna kolekcja biżuterii nigdy nie była bliżej.

Bransoletki damskie: codzienny blask włoskiej jakości


Włoscy projektanci jak nikt inny wiedzą, jak zachować balans między minimalizmem, a zjawiskowym charakterem projektów - co widać na przykładzie bransoletek: w naszej ofercie znajdziecie zarówno proste okręgi czy delikatne łańcuszki, jak i przykuwające wzrok, bardziej  skomplikowane modele.
Nie można także zapomnieć o potencjale inwestycyjnym biżuterii od włoskich projektantów. Do klasycznych wartości - takiej jak drogocenne kamienie czy metale - dochodzi tutaj wzornictwo najwyższej próby oraz bogata historia, która nikogo nie pozostawia obojętnym.